Lisa İplik

Lisa İplik Sanayi, iplik sektöründe 2019 yılından bu yana faaliyet göstermektedir.

Sektörde 1960 yılından bugüne biriktirdiğimiz üretim tecrübemizi Lisa İplik markamız ile lokal ve global üreticilere iplik tedariği sağlayarak geliştiriyoruz..

Polyester ipliği başta olmak üzere, naylon, kesif elyaf gibi çeşitleri boyalı ve ham olarak müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Ürünlerimiz ev tekstili, perdelik kumaş, bay ve bayan giyim, etiket ve çorap sektörleri olmak üzere tekstil üretiminin olduğu her alanda kalitesiyle tercih sebebi olmaktadır.

Lisa İplik olarak tüm iplik çeşitlerimizi teknolojiyi yakından takip ederek kurulan iplik boyahanemizde boyuyoruz.  Üretimimizin tamamını şirketimize ait rüzgar türbinlerimizden elde ettiğimiz enerji ile doğayı koruyarak gerçekleştiriyoruz.

Amacımız kaliteli, yenilikçi, değer yaratan ürünlerimizi yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmiş servis anlayışımız ile müşterilerimize sunmak.

Bu yolculukta kaliteli üretim ve tedarik sürecinden vazgeçmeden, müşterilerimizin öncelikleri doğrultusunda, başarı çıtasını her zaman yüksekte tutan bir ekip ruhu ile çalışacağımızın sözünü veririz.

Bursa’da faaliyetlerine yerel bir işletme olarak başlayan Batmaz Tekstil, bugün Avrupa başta olmak üzere global pazarda moda dünyasında söz sahibi olan lider markalara, özgün koleksiyonlar sunan bir tedarikçi.

 

Üretim kapasitesinin %80’i; İtalya, Almanya, Hollanda, İngiltere, Fransa, Japonya,
İspanya, ABD, Kanada, Avustralya, Yunanistan ve Rusya gibi rekabetin zorlu olduğu pazarlarda başarıyla değerlendiriliyor.

 

Entegre üretim tesisinde, uluslararası test standartları doğrultusunda; iplik ve kumaş boya, sentetik ve doğal iplik aktarma, armürlü ve jakarlı dokuma işlemlerini gerçekleştiriliyor.
Tüm çalışmalar %100 tekrarlanabilirlik ilkesinde yapılıyor.

Vaadimiz

Çalışma ilkeleri işimizi yaparken kullandığımız yol haritamızdır.

Yaptığımız her işe çalışma ilkelerimizden örnekler katarız ve bu prensipler doğrultusunda kararlar veririz.

Önceliği müşteridir
Gelişim odaklı ve rekabetçidir
Şirketi sahiplenir
Tutarlıdır ve disiplinlidir
İşine ve şirket işleyişine hakimdir
Değerli hissettirir

Haberler

Tekstil sektörü hakkında güncel bilgileri, Lisa İplik haberlerini ve duyurularını bu bölümden takip edebilirsiniz. Maille bizden haber almak için bültenimize kaydolun.